: :  головна : :  e-mail : :  наш блог
копірайт-агентство
тексти : :  українською

: :  по-русски

: :  in english

НОВИНИ
КОМАНДА
КЛІЄНТИ
ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ
додаткові послуги
терміни
СХЕМА РОБОТИ
ЦIННЕ
КОНТАКТ
Маєте запитання? Будь ласка, натисніть на кнопку нижче:
SiteHeart
відкриється маленьке діалогове вікно текстової консультації...
прайс на копірайтинг

ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ   : :   визначення понять

[Вичитка, обсяг тисячі знаків тексту, розшифровка аудіо, прайс на переклади, мовні версії]* Тисяча знаків - це приблизно половина тексту друкованої сторінки. Одна година аудіоначитки - біля 30 000 знаків тексту.

* Можливі умови та вартість розміщення піар-матеріалів у національних, регіональних та Інтернет-ЗМІ обговорюються окремо.

** Втілення у текст ідей та думок клієнта, що "розкидані в голові", існують "в окремих деталях", "у розібраному вигляді" тощо. Професійне втілення думки в тексті здатне суттєво збільшити вірогідність її адекватного сприйняття адресатом (партнером, клієнтом, босом та ін.).

** Грамотне складання бізнесового звіту ("про виконану роботу", "про підсумки переговорів", "про причини невдач" тощо) дозволяє зосередити максимальну увагу на позитивних аспектах і приховати небажані.

** Опис асортименту має на меті підвищити привабливість товарних позицій для споживача. Меню повинно читатися "смачно", а прайс-лист - розбірливо.

Важливо:

:: Ми створюємо оригінальні тексти лише українською та російською мовами. Вхідна інформація від клієнта (бриф) може бути отримана також англійською та литовською. Крім того, в разі потреби ми маємо дружню агенцію перекладів, якій радо довіряємо переклад наших текстів англійською, німецькою, польською, іспанською, французькою, італійською, шведською, голландською, чеською, литовською й новогрецькою мовами. Однак будь-який текст, що перекладено іншою мовою, вже не є оригінальним витвором мистецтва, і ми просимо про це пам'ятати.

:: Ціни наведено в гривнях або у.о., ПДВ не сплачується (єдиний податок). Можливі варіанти з платежами онлайн. Оплата здійснюється в гривнях за курсом НБУ.

:: Усі ціни вказані для однієї мовної версії. Дублювання матеріалу другою мовою (рос. / укр.) оплачується додатково, в середньому в сумі 25% вартості базової версії матеріалу.
 


[Докладніше про: підручник з копірайтингу. Як вирахувати ціну текстів. Ціни за 1000 знаків. Інтернет-медіа. Написати правильний звіт. Копірайтингове агентство]

:: Text Company, Kiev, Ukraine, 2004 - 2010 ©
Schekavytska str. 30/39|  +38 044 332-5976  |  text(@)text.com.ua   |   Умови