: :  головна : :  e-mail : :  наш блог
якщо потрiбен копiрайтер
прайслист
: :  українською

: :  по-русски

: :  in english

НОВИНИ
КОМАНДА
партнери
вакансії
КЛІЄНТИ
ПОСЛУГИ ТА ЦІНИ
СХЕМА РОБОТИ
ЦIННЕ
КОНТАКТ
Маєте запитання? Будь ласка, натисніть на кнопку нижче:
відкриється маленьке діалогове вікно текстової консультації...
 
копірайтери в Києві КОМАНДА : : хто такі копірайтери?

[Спеціалісти з написання текстів для рекламних матеріалів, підтримки сайту, неймінгу ]Копірайт-бюро TEXT.Com.Ua - це невелика команда творчих людей з відчуттям краси тексту, працездатними головами та хорошим досвідом роботи у сфері копірайтингу, піар, традиційної та онлайн-журналістики, реклами.

Серед нас немає людей, які займалися б поезією чи прозою, натомість працюють фахівці з профільною освітою. Також ми маємо хорошу базу асоційованих райтерів, які спеціалізуються на розробці певних текстових форматів.

Хто такі?

Нас і досі часто питають - хто такі копірайтери?! Плутають із "піарщиками", рідше "оптимізаторами", іноді навіть з юристами… Найголовніша ознака такого рідкісного звіра, як професійний копірайтер – це володіння культурою рекламного тексту. Йдеться про здатність висловлювати якусь думку не лише правильно, розумно, красиво та переконливо, але й ефективно.

Мудро кажуть, що головне завдання будь-якого комерційного тексту - продавати. Краще продавати товар, послугу чи ідею клієнта. Отже, ефективність рекламного тексту визначається передусім тим, наскільки глибоко зможе перейнятися ним представник цільової аудиторії. Тому з нами працюють люди, які володіють особливим талантом писати рідною мовою для жіночої та чоловічої аудиторії, для підлітків і пенсіонерів, для носіїв європейської та радянської культури, для тих, хто рахує гроші по балансу, й тих, хто рахує їх щоранку.

Шо робимо?

Ми не пишемо "просто так" і дуже-дуже рідко пишемо безпосередньо для себе. Наше бюро створює тексти, щоб допомогти клієнтові дістати споживача. Споживач може бути як в одній особі ділового партнера чи боса, так і в широкому загалі покупців, замовників, посередників та інших. Створюючи текст для споживачів, ми пишемо його так, аби вони ним перейнялися. У цьому суть нашої роботи.

Копірайт-бюро TEXT.Com.Ua працює з рекламними, промо- та креативними текстами, надає послуги з інформаційної підтримки корпоративних сайтів і ведення блогів, здійснює редагування, розробляє сценарії й назви торгових марок, виконує роботи з перекладу та адаптації текстових матеріалів. Абсолютна більшість робіт виконується безпосередньо спеціалістами бюро. Комплексна робота зі створення аудіоматеріалів, презентацій та сайтів, розміщення матеріалів у ЗМІ, а також окремі переклади й проведення онлайн-кампаній можливі у співпраці з нашими спеціалізованими партнерами.

І яке воно?

З-поміж різних версій української мови - словникова, суржиковая, діяспорна, жива - ми надаємо перевагу живій мові. Також, ми чули про те, що візуальне сприйняття є вкрай важливим для людини і що найкраще - "всьо в комплекті". В цьому є частина правди, але ми не дизайнери і не рекламна агенція якнайповнішого циклу. Натомість, добре пам'ятаємо відому цитату з Книги, яка визначає те, що було спочатку. Слово - воно зажди впливає, діє слово.

Тому ми і створюємо рекламні тексти...
 

[Докладніше про: копірайтери в Києві, які пишуть тексти для реклами. Ціни текстовиків. Копірайт-центр. Хто придумує слогани, назви. Онлайн-реклама]

:: Text Company, Kiev, Ukraine, 2004 - 2010 ©
Schekavytska str. 30/39 |  +38 044 332-5976  |  text@text.com.ua   |  Умови